PUCHAR EUROPY 2012- Sieradz 24 czerwiec

PUCHAR EUROPY 2012- Sieradz 24 czerwiec

Postprzez jomar » 08 Cze 2012, 12:22

Image

ZAPRASZAMY wszystkich bardzo serdecznie !

Zapewniamy wspaniałe warunki oraz organizację , bardzo dużo atrakcyjnych nagród ! no i co najważniejsze wspaniałę atmosferę.

Zapraszamy wszystkich już w sobotę na spotkanie integracyjne ,( z grilem itp, będziecie mieli tam możliwośc nawiązania kontaktów z licznie przybyłymi na naszą wystawę , zagranicznymi wystawcami ,) do ośrodka wypoczynkowego w Burzeninie ! ,
tam też o 18:00 w świetlicy odbedzie sie pierwsze zebranie powstającego Klubu Owczarka Niemieckiego , na które zapraszamy wszystkich owczarkarzy !

http://pfk.org.pl/?s=12,aktualnosci&news=16

koordynatoren organizacji pobytu w ośrodku jest p. Magdalena Salzman tel 532 706 656 ( hodowla Herbu Czarny Wilk )
jomar
Profesjonalista

Organizacja: PFK

Re: PUCHAR EUROPY 2012- Sieradz 24 czerwiec

Postprzez 4dog » 10 Cze 2012, 11:35

Wspaniała sprawa takie spotkania integracyjne przed wystawą ! :) no i gratuluję Klubu Rasy - najwyższa pora , jeszcze tylko Yorkarze powinni sie skrzyknąć.
ZAZDROSZCZE WAM TEGO WYJAZDU !
4dog
Użytkownik

Postprzez admin » 11 Cze 2012, 16:15

UWAGA . NOWY KONKURS

MÓJ PIES I JA
Konkurs dotyczacy skomponowania ubioru czyli zaprezentowania stroju dla siebie i swojego psa
w zaleznosci od rasy psa , jego użyteczności itp.
Uwaga wystawcy - Konkurs z nagrodami na najciekawszy stroj dla psa i wlasciciela w zaleznosci od rasy wystawianego pieska, pochodzenia i przeznaczenia. Serdecznie zapraszamy dzieci i mlodziez do wziecia udzialu w konkursie na projekt i prezentacje.
admin
Administrator

Postprzez Joan_od_Wolanda » 13 Cze 2012, 16:14

Zabawne urozmaicenie.
Gdybym Wolanda przystrzygła od ogona po kłąb, to mógłby bez przebrania udawać lwa. Kiedyś to pewnie zrobię. :)))
Pozdrawiamy
Image
Awatar użytkownika
Joan_od_Wolanda
Uczestnik

Postprzez jomar » 18 Cze 2012, 14:59

Setka zgłoszeń pękła :) a jeszcze dochodza wiec czeka Nas wspaniała kynologiczna uczta ! Bardzo dużo biewerków , beda też yorki, goldy , biro i cariery, oczywiscie nie zabraknie mocnej stawki Owczarka długowłosego , i co cieszy sporej grupy bo chyba już 17 staroniemieckich ! . Poza tym buldożki, ciułałki, grzywacze, akita, szetland, labradory, golden retriewery. manchestery, jack rusel teriery, cane corso, maliniaki, shih-tzu , ... to tak na gorąco , co pamietam.

Tak więc do zobaczenia ! :)
jomar
Profesjonalista

Postprzez Joan_od_Wolanda » 18 Cze 2012, 15:31

SUPER!!!!! :D :D :D
Pozdrawiamy
Image
Awatar użytkownika
Joan_od_Wolanda
Uczestnik

Postprzez sadi » 22 Cze 2012, 15:28

A ja jak zwykle przypominam o możliwości zaliczenia przy okazji wystawy PSYCHOTESTÓW !!!!!! :)
Awatar użytkownika
sadi
Użytkownik

Postprzez jomar » 22 Cze 2012, 20:40

a propo uczty :D to już 75 osób bedzie biesiadować w Burzeninie w sobotę :o :D Jestescie WSPANIALI ! :)
jomar
Profesjonalista

Postprzez Joan_od_Wolanda » 25 Cze 2012, 17:50

No i było wspaniale! :D
W przeddzień wystawy odbyła się huczna biesiada w sympatycznym ośrodku, gdzie nareszcie mogliśmy spokojnie "pogadać" przy świecach, z psami obok. Urocze, niezapomniane chwile. Pogoda dopisała (może było trochę za gorąco) i humor też.

Z wystawy mam na razie zdjęcia zmagań z ringu owczarków staroniemieckich.
Od najmłodszych począwszy:
Image
Yasco G. Fox Scrato z Nysy

Image
Yucca Arizona Scrato z Nysy

Image
Yucca i Yasco w porównaniu

Image
Yucca Arizona Scrato z Nysy

-- 25 Cze 2012, 18:10 --

Klasa szczeniąt:
Image
Image
Ramos Lancaster Scrato z Nysy

Image
Image
Ras Jill Sander Scrato z Nysy

Image
Image
Image
Raster Bill Blass Scrato z Nysy

-- 25 Cze 2012, 18:21 --

Klasa młodzieży:
Image
Image
Kimba schwarzen Panther

Image
Nirvana Avalon of Empire i Kimba schwarzen Panther

-- 25 Cze 2012, 18:30 --

Klasa pośrednia:
Yava's Aleeshane vom schwarzen Panther
Image
Image
Image

-- 25 Cze 2012, 18:47 --

Suki klasa otwarta:
Image

Image
Juvena Herbu Czarny Wilk

Image
Janya herbu Czarny Wilk

Image
Image
Image
Image
Nathaly Scrato z Nysy

-- 25 Cze 2012, 19:10 --

Klasa Championów:
Juno Herbu Czarny Wilk:
Image
Image
Image

...i Woland Scrato z Nysy:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

-- 25 Cze 2012, 19:44 --

W konkurencji "Najpiękniejszy Owczarek Staroniemiecki" wygrał Raster Bill Blass Scrato z Nysy:
Image
Image
Image

I wreszcie, w konkurencji finałowej, Najlepszą Hodowlą spośród czterech, została Hodowla Scrato z Nysy:

Image
Image
Image

-- 25 Cze 2012, 20:10 --

Jeszcze "Besty" (tyle tego nawklejałam, że mi umknęło) - owczarek staroniemiecki Raster Bill Blass Scrato z Nysy z miejsca drugiego gratuluje zwycięzcy - uroczemu buldożkowi Asi ("gaji") :D
Image
Pozdrawiamy
Image
Awatar użytkownika
Joan_od_Wolanda
Uczestnik

Postprzez Magda » 25 Cze 2012, 22:35

Witam. Asiu wspaniała fotorelacja z ringowych zmagań owczarków staroniemieckich. Było naprawdę super! Było nas trochę i na ringach można było powalczyć :) Bo adrenalina i emocję muszą być, wtedy wygrana bardziej cieszy :)
Ja bardzo dziękuję wszystkim za przybycie do Osady w Burzeninie i za udział w biesiadzie. Było miło Was zobaczyć i w końcu spokojnie pogadać :) Mam nadzieję, że pomimo "sympatycznej" Pani kierownik impreza się podobała. W imieniu swoim i mojego męża dziękuję za poczucie humoru, cierpliowść i optymizm :) Mam nadzieję, ża w przyszłym roku zobaczymy się w równie dużym gronie, może w bardziej przyjaznym psiarzom miejscu :) Na wystawie słoneczko mocno grzało :) Piesków duuuużo! Gratuluję wszystkim medali i pucharów (a tych było sporo) . No i pochwalę się, moja Nirvana skończyła młodzieżówkę, Janya Herbu Czarny Wilk zdobyła tytuł Championa Polski i Zwycięzcy Europy!!! Byłam z dziećmi więc nie wszystko zdołałam uwiecznić na zdjęciach :) Zamieszczam link do albumu. Miłego ogladania :)
http://magda71.webd.pl/ALBUMY/wystawy/P ... dz%202012/
Magda
Nowicjusz

Następna

Wróć do Wystawy krajowe i międzynarodowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości